Рахів готелі

Готель „ЄВРОПА”Кількість місць: 44.
Харчування: ресторан.
Додаткові послуги: прокат лиж, авто, послуги, сауна, екскурсії Рахів та Рахівський район.
Адреса: м.Рахів, вул.Миру 42.
http://hotel-europa.com.ua/
Hotel_Eroupe_rakhiv.org.ua

Готель „Оленка”Кількість місць: 40Харчування: ресторанДодаткові послуги: замовлення їжі в номерАдреса: м.Рахів, вул..Миру 48http://hotel-olenka.uz.ua/

Рахів зелений туризм

Садиба „Смерекова хата
Адреса: м.Рахів, вул.Шевченка, 39
тел. 096 964 76 03, 096 532 97 31
тел/факс (03132) 2-12-92
e-mail: v.khoma@gmail.com, card@rakhiv.ukrtel.net
Василь Хома
http://smerekovahata.com.ua/

smerekova_hata_rakhiv.org.ua

САДИБА «БУТАШ»Власник: Буташ Анна Дмитрівна.Садиба заходиться в горах, біля г. Лиса, на висоті біля 1000 м. над р.м.Кількість місць: 8.Близько знаходиться мінеральне джерело.Працює – літом.Холодна, гаряча вода.Харчування – екологічно чисті продукти, та своє молоко, мед ,м’ясо, овочі та фрукти.Неподалік живописні місця де багато грибів, ягоди та лікарські рослини.Адреса: м.Рахів, вул.. Плеші ./біля бази „Синьогіря”

САДИБА «СЛЮСАРЧУК»Садиба в м. Рахів. Недалеко від центру.Харчування по домовленості. Є фрукти з власного саду та вино.Холодна та гаряча вода.Кабельне телебачення.Місця – 2х місні =3, на 6 чол.

CАДИБА КАБАЛЬ „КАРПАТИ”Кількість місць – 10.Працює – круглорічно.Харчування – кафе, ресторани – поруч із садибою.В номері –телевізор, холодна-гаряча вода, душ, туалет.Номери – на 2-3 чол.Допомога в організації екскурсій та поїздок.Адреса: м. Рахів, вул.. Карпатська 2-а.
03.07.2012 | Коментарі закриті